Plissé rolety

Plissé rolety, modré, interiérové, plisované rolety

Rozdelenie plissé roliet

Plisse Cosimo Cord

Plissé Cosimo so šnúrou

Sú vhodné pre všetky typy okien. Roleta je založená na spoľahlivom systéme COSIMO ONE. Obrovská rozmanitosť látok vám umožní dokonale zladiť záhyb z hľadiska funkčnosti. Látka je dostupná v mnohých kolekciách – prepúšťa aj blokuje slnečné svetlo.

Plisse Cosimo one

Plissé Cosimo One

Najpopulárnejšia verzia Plissé. Plisovaná látka je k dispozícii v mnohých kolekciách - prepúšťa aj blokuje slnečné svetlo. Široká škála látok so špeciálnymi vlastnosťami rozširuje funkčné možnosti tohto typu, ktorý je zároveň mimoriadne estetický. Plisé je možné inštalovať aj neinvazívne, aj pomocou skrutiek.

Plisse Cosimo one – ram okna

Plissé Cosimo One – rám

Dodajte svojim oknám funkčnosť s rámom Cosimo one. Jedinečný montážny systém, ktorý nevyžaduje vŕtanie a skrutkovanie do rámu okna. Vďaka tomu je systém dokonalý, pretože zapadá do rámu okna a poskytuje dokonalú kombináciu tienenia a vetrania.

Plisse stresna Cosimo one

Plissé Cosimo One na strešné okno

Funguje na akomkoľvek okne – bez ohľadu na mieru sklonu. Plisovaná látka dostupná vo veľkom množstve vzorov a farieb je nielen dekoratívna, ale slúži aj ako energeticky úsporný alebo zatemňovací povrch.

Plisse Honeyflex

Plissé Honeyflex

Honeyflex funguje v mnohých situáciách vďaka solídnemu a do najmenších detailov prepracovanému mechanizmu. Priečny rez látky pripomína včelí plást, vďaka čomu sú vytvorené otvory v látke neviditeľné.

Plisse Honeyflex electro

Plissé Honeyflex Electro

Honeyflex electro je veľmi elegantná dekorácia a funkčná slnečná clona, ​​ktorá vďaka použitiu Honeycomb látok dodáva miestnosti jedinečný vzhľad. Honeyflex elektro je možné použiť do najbežnejších typov okien. Vďaka motoru so vstavanou batériou vieme namontovať rolety bez nutnosti prípravy a zapojenia domácej elektroinštalácie.

plisé roleta, šedá, strieborná, do interiéru

Video prezentácia

Produkt bol pridaný do vášho košíka